36 порад Папи Франциска для сім'ї
Незабаром у нашому видавництві очікуйте новинку − книгу "36 порад Папи Франциска для сім'ї".
«36 порад Папи Франциска для сім’ї» − це книжка, що складається із розважань Папи Франциска на тему сім’ї, молитов та завдань для подружжя. У книзі знайдете поради на різноманітні теми: дар жіночності і чоловічості, місія сім’ї, вірність, батьківство і материнство, відповідальність за дітей, старість, праця, дар спільності тощо.
Молитви та завдання відповідають змісту і темі розважання кожного дня.
Хай ці розважання допоможуть поглибити ваше духовне життя у подружжі, молитви оживлять ваші стосунки з Богом, а завдання дня ще більше скріплять стосунки між членами вашої сім’ї.
Для кого? Передусім ця книга для подружжя. Варто її прочитати і тим, хто готується створити сім’ю.
Чому ми вирішили її видати? Знаємо, що особливо в теперішній час важливо стояти на захисті сім’ї та сімейних цінностей. Напевно саме тому наступний, 2019, рік проголошений Церквою Роком сім’ї. Видавництво «Апостол» також долучається до захисту подружжя, його збереження та зміцнення. Тому ми й створили для наших читачів книгу «36 порад Папи Франциска для сім’ї».
Родзинка книжки Кожне розважання Папи Франциска надзвичайно глибоке, сповнене мудрістю і батьківською любов’ю. Читаючи їх, отримуватимете добре слово для будування християнської моделі сім’ї.
У молитві проситимете в Бога про скріплення вашої сім’ї, ведення у стосунках, за подруга, за ваших дітей і т. д. А практичне завдання допоможе закріпити і впровадити в життя поради Папи.
apostol.if.ua 5 місяців 88
Схожі статті: